thumbnail text

Коментарі Олега Блохіна послі гри з Волинню

Starts from   to  
Starts from   to  
Video player size:
Object code
Iframe code
Add link to the video
Прес-конференція тренера київського "Динамо" після виїзної перемоги над луцькою "Волинню".

- Напевно, нам вдалося переламати психологічний стан, який був в матчі з "Кривбасом", коли ми вирішили, що вигравати можна і в півноги. Сьогодні команда грала, билася, ну і нарешті реалізувала створені моменти. Хоч і не всі.

У другому таймі нам довелося боротися на важкому полі. Можу побажати Толі Дем'яненко тільки удачі.

- Чи була у вас спеціальна підготовка до матчу, на що звертали увагу при вивченні "Волині"?

- Дивне питання. Нам складніше було вивчити "Кривбас", тому що до матчу з нами вони проводили тільки товариські ігри на зборах. А матч "Волині" з "Шахтарем" ми дивилися. Але одна справа - матч у Донецьку, інше - те, як "Волинь" грає вдома. Дві різні команди.

- Що ви сказали своїм підопічним в перерві?

- Якщо гравці самі захочуть сказати - будь ласка.

- Як би ви оцінили дебют Селіна?

- Не хочу оцінювати окремих гравців. В цілому команда виконала установку. Були і помилки, яких не уникнути в футболі на такому полі. Як би турнірна ситуація не складалася, ми будемо вводити до складу молодих гравців і сподіватися на них.

- Наскільки на вас психологічно впливають результати і перемоги конкурентів?

- Не впливають. Я не боюся, що ми можемо зайняти або не зайняти друге місце. Якщо тренер так працюватиме, то працювати немає сенсу. Так, переді мною стоїть завдання зайняти друге місце, але я працюю на перспективу, на київське "Динамо". Я не тимчасовий тренер.

- Чи приємно перемагати колишнього партнера по динамівській команді?

- Ми поцілувалися, привітали один одного. Дем'яненко сказав: "Я не знаю, як моя команда буде грати", я відповів те ж саме - в загальному, обмінялися люб'язностями (сміється). У нас нормальні стосунки, не було проблем по життю.

- Де ефективніше використовувати Мехмеді: під нападаючим або зліва, де він грав сьогодні?

- Подивіться, який вік у нашої команди. Мехмед - 21, Безусу - 22, Гармашу і Ярмоленко - 23, Віді - 24. Ковалю - скільки? Команда - молода! Мехмеді ми шукаємо на різних позиціях.

Тим більше, я порахував, що на сьогодні працюю в команді 31 день. За цей час складно зрозуміти все про молодого гравця. Головне, що він виконує установку тренера. Футболіст, за нинішньої універсалізації, повинен бути готовим грати на будь-якій позиції.

0 comments

Login with social networks to submit your videos.